Obchodní Podmínky

Preambule

Tyto obchodní podmínky platí v internetovém obchodě Envelope Goods – www.envelopegoods.com, který je provozován Andrejem Turčinkem a živnostníkem Jiřím J. Kohoutkem (IČO 05535123), se sídlem Okružní 471, Markvartovice, zapsaným v živnostenském rejstříku vedeném Městským úřadem Hlučín (dále jen „Prodávající“).

Kupující objednávkou potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

Charakteristika zboží

Charakteristika zboží je vždy uvedena u jednotlivých produktů.

Základem výrobků Envelope Goods je kvalitní třísločiněná hovězí useň, dodávaná z moravské koželužny z kůží pocházejících z chovů v České republice.

Používáme lihové barvy, které nepřekrývají přirozené struktury povrchu kůže. Monitor i fotoaparát zkreslují barevnou realitu. Doporučujeme porovnávat odstíny v rámci jedné fotografie. Pokud Vám opravdu záleží na odstínu tak napřed požádat o vzorek probarvené kůže.

Platba

Většina výrobek Envelope Goods je originál, vytvořený na zakázku podle potřeb zákazníka. Například každý opasek má jinou délku, barvu, sponu a ozdobné prvky, přesně tak, jak si každý zákazník přeje. U takovýchto výrobků je nutné, aby byly zaplaceny předem v plné výši.

Bez ohledu na to, jestli si zboží necháte poslat poštou, nebo si jej vyzvednete v dílně, zaplatit musíte převodem na účet (2101095116/2010), protože nevedeme evidenční pokladnu (EET).

Dodací lhůta

Práce kvapná málo platná. Vyrobit do detailu kvalitní předmět je pracné, a tak může trvat dva týdny, než vám ten váš pošleme. Obdobně to je s ostatními našimi výrobky. Kdyby to mělo trvat déle než dva týdny (např. při nedostupnosti materiálu, při vytíženosti naší kapacity), tak Vás budeme vždy informovat. Jakmile ale prodloužený termín odsouhlasíte, nejde už od objednávky odstoupit.

Způsoby dodání

Opasky rozesíláme přes společnost PPL (99Kč), Zásilkovnu (69Kč), přes Českou poštu (99Kč), případně prostřednictvím osobní návštěvy (59Kč) při nějaké vyjížďce/procházce.

Pokud si neobjednáte dřevěnou nebo koženou verzi balení, obdržíte opasek v papírové krabici vystlané dřevěnou vatou.

Odstoupení od smlouvy

Na výrobky Envelope Goods platí obvyklá 14 denní doba pro vrácení zboží koupeného po internetu bez udání důvodu. V takovém případě ovšem hradíte poštovné.

Pozor,na Envelope Goods výrobky upravené podle vašeho přání (např. vypálení loga, ražba iniciálů, délka opasku na míru) se nevztahuje obvyklá 14 denní doba pro vrácení zboží koupeného po internetu bez udání důvodu. Kdybyste nevěřili, podívejte se do §1837 občanského zákoníku, kde se píše: “Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.” Při koupi berte toto v potaz. Výhodou je skutečně na míru pro Vás vyroben s doživotní zárukou.

Doživotní záruka

Na všechny výrobky Envelope Goods se vztahuje doživotní záruka. Slovem „doživotní“ je myšleno do konce přirozené životnosti výrobku, ne do konce života majitele. Výrobky Envelope Goods jsou ale dělané tak, že při dobré péči vás s velkou pravděpodobností přečkají a stanou se součástí dědictví, které zůstane vašim dětem.

Pokud se vám kdykoliv roztrhne šev, upadne nýt nebo něco podobného, tak nám zavolejte nebo napište, na tyto vady se přesně vztahuje doživotní záruka.

Pozor, o výrobky je samozřejmě nutno pečovat! Doživotní záruka se nevztahuje na běžné opotřebení předmětu a na vady způsobené špatnou nebo nevhodnou péčí. Zejména se jedná o tyto jevy: fleky od deště a namočení, vyšisování nebo změna barvy sluncem a povětrnostními vlivy, vrypy od nehtů, kamenů a jiných ostrých předmětů, protržení kůže ostrým předmětem, utržení části výrobku silou, „rozhýbání“ kůže běžným používáním apod.

Při reklamaci nás neváhejte kontaktovat (jiri.kohoutek@envelopegoods.com), domluvíme se na předání/zaslání poškozeného kusu. Po vyřízení reklamace vám zašleme opravený nebo nový předmět zpět maximálně do 30 dnů ode dne přijetí reklamace. V případě, že nebudeme moci dodržet tuto lhůtu, spojíme se s vámi a domluvíme se, kdy bude oprava hotová.

Osobní údaje & ČOI

Když si u nás objednáte výrobek, souhlasíte s tím, že budeme zpracovávat a uchovávat vaše osobní údaje, a to takové, které nám poskytnete, třeba obvod vašeho pasu, adresu a jiné kontakty. S osobními údaji budeme zacházet v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a nebudeme je nikomu předávat. Výjimku představují externí dopravci, kteří potřebují znát vaši adresu (a telefon), aby vám mohli zboží doručit.

Kdyby se vám něco nelíbilo, můžete se obrátit na Českou obchodní inspekci, která se zabývá mimosoudním řešením spotřebitelských sporů. Sídlí v Praze na adrese Štěpánská 15, PSČ 120 00 a má internetové stránky www.coi.cz.

 

Děkujeme Vám za důvěru a přejeme,
ať zboží dlouho a dobře slouží.
Andrej TurčiněkJiří J. Kohoutek